Rekomendacje

Do mojej pracy podchodzę z pasją i pełnym zaangażowaniem. Tym bardziej więc cieszy mnie to, że wszyscy dotychczasowi klienci byli pozytywnie zaskoczeni efektami moich działań. Na podstawie ich opinii – oraz własnej wiedzy – nieskromnie muszę przyznać, że jestem naprawdę dobra w tym, co robię : )

Michał Maj

Michał Maj

zyciejestpiekne.eu

Współpraca z Moniką to po prostu mistrzostwo świata. Teksty poprawiane są ekspresowo szybko, dzięki czemu nawet pilne artykuły publikuję na czas. To, że we wpisach nie ma błędów, doceniają nie tylko czytelnicy, ale też firmy, z którymi współpracuję. Z czystym sumieniem – polecam!

Małgorzata Łuczywo

Małgorzata Łuczywo

securitykiss.com

Monika robiła redakcję moich tekstów do kilku przedsięwzięć. Powierzone jej zadania zawsze wykonywała niezwykle starannie i na zaplanowany czas. Dodatkowy plus współpracy z Moniką stanowi to, iż jest ona niesamowicie kontaktową osobą, co znacznie ułatwia realizacje projektów. Bardzo polecam jej usługi.
Czasopismo Centrum Europa Świat

Czasopismo Centrum Europa Świat

http://kolo-europanova.uw.edu.pl/czasopismo-centrum/

Andrzej Kozdęba

Andrzej Kozdęba

jamowie.to

Monika to chodzący profesjonalizm. Miałem okazję pracować z nią przy korekcie i redakcji różnych tekstów: krótkich i długich. Za każdym razem jej praca była wykonana na najwyższym poziomie. Cenię Monikę za podejście do powierzonych jej zadań i świetny kontakt, który potrafi nawiązać ze swoimi klientami. Polecam gorąco.

International Diving Federation

International Diving Federation

idf-global.com

 

Andrzej Tucholski

Andrzej Tucholski

AndrzejTucholski.pl

Monika zrobiła coś niezwykle rzadkiego: sama zadbała o swoje. Napisała do mnie, że mam w publikowanym tekście parę błędów. Zapytana o nie podesłała mi pełną korektę. Zatrudniłem ją kilka chwil później. To zawsze terminowa, profesjonalna i wyjątkowo skutecznie pracująca osoba. Dodatkowo – po prostu fajna, więc każdy kontakt to była przyjemność.
Gabi Czesak

Gabi Czesak

25wat.com

Monika jest dokładna, szybka i profesjonalna. Do powierzonych zadań podchodzi z pasją, chętnie też odpowiada na wszelkie pytania, cierpliwie tłumacząc zawiłości językowe. Szczerze polecam!

Zapraszam do współpracy, jeśli chcesz, żeby Twój tekst był: 

j

Profesjonalny

 wierzę, że jesteś specjalistą w swojej dziedzinie, szkoda więc psuć Twój wizerunek usterkami językowymi

N

pozbawiony błędów

gramatycznych, leksykalnych, stylistycznych, logicznych czy merytorycznych

łatwiejszy w odbiorze i bardziej zrozumiały

stanie się bardziej profesjonalny i będzie się go po prostu lepiej czytać